fbpx

Aiasõber

PROJEKT: e-pood WordPressi platvormil + toodete ja kategooriate uuendus Exceli impordi funktsiooniga

PROJEKTI VALMIMISAEG: 2020

PROJEKTI TELLIJA: Aiasõber OÜ

Aiasõber on juba üle 20 aasta turul olnud aianduskaupade tootja ja müüja, kes omab ka suurt aiandit Tartu lähistel. Nad on omanud veebipoodi samuti juba üle 10 aasta, kuid on seda pidevalt paremaks muutnud.

Klient jõudis meieni murega, kus eelnevate üsna paljude erinevate arendajate töö tulemusena oli olemasolevast lahendusest saanud sasipundar, kus asjad enam ei toiminud nii nagu vaja, samuti vajas disain uuendamist. Tegemist on suurema veebipoega, kus on ligi 7000 toodet. Toodete ja kategooriate haldamise lihtsustamiseks on loodud Exceli impordi süsteem, mis võimaldab kliendil sisestada uusi tooteid või olemasolevaid tooteid muuta Excelis ning impordi käigus kanda muudatused veebi kiirelt ja mugavalt. Samuti toimub impordipõhiselt ka suur osa toodete tõlkimisest. Lehe disainis on lähtutud väga palju eelmisest veebilehest, sest kliendil olid väga kindlad soovid lehe kujunduse osas. Loodud lahendus on ka oluliselt lihtsam ja arusaadavam kasutajale, kes varasemalt pidi ekslema kahe domeeni vahel, et erinevat infot saada. Makselahendusena on siin kasutatud ainult arvega tasumise meetodit, sest antud toodete puhul on tegemist kiiresti riknevate toodetega, mille eest võetakse tasu siis kui toode on ostu hetkel seisukorras, kus seda saab müüa.

Veebilehele on veel juurde tulemas erinevaid lisaarendusi, seega meie tööd ei ole veel lõppenud ja me anname oma parima, et klient saaks lahenduse, mis talle maksimaalselt kasulik oleks.


⭠ Tagasi
Go to Top