fbpx

Expand Abroad Services

PROJEKT: esinduslik veebileht WordPress platvormil

PROJEKTI VALMIMISAEG: 2020

PROJEKTI TELLIJA: Expand Abroad Services

Expand Abroad Services lihtsustab ettevõtete äritegevuse laienemist Rootsi või Eesti turule, seda läbi uute klientide või koostööpartnerite leidmise ja nendega suhtlemise kohalikus keeles. Nende teenuste valikusse kuuluvad mitmed olulised tegevused, mida on vaja teha, kui ettevõte soovib uuele turule siseneda. Seega kõik Eesti ettevõtted, kes soovivad oma äritegevust laiendada Rootsi turule saavad abi just Expand Abroad Services meeskonna poolt.

Kuna tegemist on uue ettevõttega, siis puudus kliendil täielikult veebieksistents ning tuli luua nii koduleht kui ka teised meediumid. Kliendil oli kodulehe ülesehituse ja disaini osas väga kindlad soovid ning kasutasime kujunduses veebilehe kujunduspõhja, mida kohandasime vastavalt kliendi soovidele. Veebileht on eesti ja rootsi keelne.

Teostatud on ka SEO baastegevused nii eesti kui ka rootsi keeles. Baastegevused tähendavad, et oleme teinud toimingud, et leht oleks tehnilise SEO mõistes võimalikult kõrge skooriga, samuti ühendanud ära vajalikud märksõnad, lisanud meta pealkirjad ja kirjeldused, samuti juhendanud klienti edasiste tegevuste osas. Uute lehtede puhul, eriti kui räägime ka uudsest teenusest turul, on alguses väga raske leida märksõnu, millel oleks ka mõistlik otsingumaht taga, sest tegemist on lihtsalt uudse teenusega turul. Sarnaste lehtede puhul tuleb teha algne optimeerimine pigem testimise eesmärgil, et siis juba 6 kuu pärast uuesti reaalsed otsingumärksõnad üle vaadata ja korrigeerida ka optimeeritud märksõnu.


⭠ Tagasi
Go to Top