fbpx

SUVA

PROJEKT: personaalse kujundusega e-pood koos Directo majandustarkvara integratsiooniga

PROJEKTI VALMIMISAEG: 2021

PROJEKTI TELLIJA: Sockmann Group OÜ

SUVA sokibränd on 100% kodumaisel kapitalil põhinev, sokkide disainimine ja tootmine toimub nende tehases Tallinnas. Brändi ajalugu saab alguse aastast 1919, mil ettevõte kandis nime AS Rauaniit ning alles aastal 1991 võeti kasutusele brändinimi SUVA. SUVA sokivabriku nimi on ilmselt tuttav enamusele ning ühed SUVA sokid leitavad meie sokiriiulilt.

Kliendi soov oli tuua uudsus, põnevus ja väljapaistvus ka sokimaailma läbi värvika disainilahenduse, mida toetab mugav ja kasutajasõbralik e-poe lahendus. Disainis lähtusime kliendi visioonist, läbi mille rõhutada inimestele, et sokid ei pea olema ainult mustad, hallid või valged – sokid võivad tegelikult olla kogu outfiti üks väljapaistvaim element.

Endine e-pood oli oma disainilt ja mugavuselt juba ajale jalgu jäänud ning selle haldamine ettevõttele ajakulukas. Uus lahendus on kakskeelne ning liidestatud Directo majandustarkvaraga, läbi mille toimub laoseisude uuendamine ning e-poes tehtud tellimused jõuavad automaatselt Directo majandustarkvarasse, et raamatupidamiseks vajalikud toimigud oleksid vähem ajakulukad.

Meil on ülimalt hea meel, et saime SUVA sokivabrikul aidata sokimaailmas välja paista ja oma energia suunata ettevõtte arengule, mitte tellimuste käsitsi sisestamisele majandustarkvarasse!

 


⭠ Tagasi
Go to Top