fbpx

Koduleht on 

ettevõtte nägu.

Kodulehe tegemine on ettevõtte kuvandi loomine internetis, see tekitab esmase  usalduse.

Mis juhtub siis, kui külaline jõuab esimest korda Sinu kodulehele? Täpselt see sama, mis uue inimesega kohtumisel ehk tekib esmamulje. Halb koduleht jätab ettevõttest kehva mulje, vana ja uuendamata sisuga leht tekitab kahtlusi nii usalduses kui ka teenuse kvaliteedis üldiselt. Kodulehe tegemine ei ole täna nii keeruline, aga oluline ei ole mitte selle tegemine, vaid selle läbimõeldus, ülesehitus ja muidugi sisu. Meie omame kogemusi, kuidas luua koduleht, mis töötaks eesmärgipäraselt ning oleks igati trendikas. 

Koduleht on 

ettevõtte nägu.

Kodulehe eesmärk

Mis on Sinu kodulehe peamine eesmärk? On see päringute saamine või aja broneerimine? Vastavalt eesmärgile ehitatakse üles ka lehe sisu, mis suunaks külastajaid tegema just seda, mis tooks teda eesmärgile lähemale. Lähemalt saad lugeda sellest, mida uue veebi loomiseks vaja läheb meie blogist.

Kodulehe disain

Selleks, et külastajat meeldivalt üllatada ja meelde jääda, mängib olulist rolli just disain. Odavamates lahendustes kasutatakse valmis kujundusi, mis pole aga inspireeritud Sinu ettevõtte olemusest ning ei pruugi õiget emotsiooni ka edasi anda.   Pakume Sinu ettevõttele ka veebidisaini lahendust ning ettevõtte sümboolika loomist. 

Otsingus kiiresti leitav

Mida paremini on tehtud Sinu kodulehe SEO, seda nähtavam oled. Kõik meie tehtud veebilahendused on juba optimeeritud. Hea tulemuse saavutamiseks tuleb arvestada, et see on kestev protsess, kuid lehe jaoks eluks vajalik.

Milliseks kujuneb
tööprotsess

Analüüs ja ideekavandid

Esmalt kaardistame kliendi vajadused. Paneme paika kodulehe ülesehituse ning funktsionaalsete osade paigutuse. Lisaks räägime läbi olulised kujunduselemendid (värvid, graafika jms), mis on sisendiks veebidisainerile.

Graafiline disain ja funktsionaalsused

Seejärel teeb kujundaja kodulehe kavandid, mida töödeldakse seni, kuni kujundus on valmis ja saab teha ülevaatliku prototüübi. Tagasiside põhjal teostame muudatused ja edastame arendusse. 

Arendus ja testimine

Veebiarendus käib mitme etapiliselt ning vahepeal oleme kliendiga pidevas suhtluses, et leida üheskoos lahendusi detailsematele küsimustele. Kõik arendatud funktsionaalsed osad testime mitmekordselt enne kliendile üle andmist, et veenduda nende toimimises.

Monitooring ning tugi

Meie jaoks on oluline, et klient saaks selle, mida ta on soovinud. Pakume ühekuulist tuge ja monitoorimist, et aidata kodulehe haldamisel tekkivate küsimustega ning tagada SEO kvaliteet. Vajadusel teeme kodulehe optimeerimises muudatusi ja parandusi, et tagada parem nähtavus otsingumootorites.

Go to Top