fbpx

Integreerimine

aitab tõsta efektiivsust

Infosüsteemide integratsioon aitab luua automaatse tervikliku ahela info liikumises ning tagada seeläbi suurema efektiivsuse.

Kas Sinu ettevõte kasutab laohaldus- või kassatarkvara? Kui jah, siis tuleks need suhtlema panna ka e-poe lahendusega, sest ainult nii saab panna kogu tarneahela automatiseeritult tööle. Infosüsteemide integreerimine aitab kokku hoida halduskulusid, vältimaks asjatut andmesisestamist. Kui haldad täna erinevaid programme ning see on tüütu ja aeganõudev, siis oleks aeg mõelda nende liidestamisele ning tõsta sellega töö kiirust ja efektiivsust. 

Integreerimine

aitab tõsta efektiivsust

Automatiseeritud e-poed

Kui Sinu ettevõte omab e-poodi ning ka kassa- või laohaldustarkvara, siis soovitame suurima efektiivsuse saavutamiseks need omavahel rääkima panna. Omame kogemusi nii Erply, Noomi, CompuCashi, Directo kui ka teiste tarkvarade liidestamisega. Rohkem saad infosüsteemise integratsiooni kohta lugeda meie blogist.

Aja ja tööjõuressursi kokkuhoid

Liidestatud tarkvarad liigutavad infot omavahel automaatselt, see tagab töö kiiruse tõusu aga aitab vältida ka vigu, mis võivad manuaalsel sisestamisel tekkida. Lisaks võimaldavad liidestused suuri andmemahte väga kiiresti ühest süsteemist teise liigutada.

Haldamismugavus

Erinevate tarkvaradega toimetamine ei ole tihti just mugav tegevus, sest nõuab head tehnilist taipu ja sisaldab palju infot, mida peab töötlema. Seetõttu aitab liidestamine muuta protsessid lihtsamaks ja kergemini hallatavamaks ka kasutaja jaoks.

Go to Top