Ärinõustamine

Ärinõustamine aitab saada selgema ülevaate, kus ollakse ning kuhu soovitakse liikuda.

Küsi pakkumist

Abikäsi paremate tulemuste saavutamisel

Meie poolt pakutav ärinõustamine sisaldab peamiselt ärimudeli analüüsi, mille käigus käime koos üle hetkeolukorra, tulevikuplaanid ja alternatiivsed suunad, mis võiksid ärile kandepinda juurde lisada. Selle käigus vaatame üle, kes on Sinu kliendid, konkurendid, milliseid müügi- ja turunduskanaleid kasutatakse ning kuidas need toimivad. Paneme selle põhjal paika, millised on Sinu tugevused ning millistes punktides on veel arenguruumi. Vaatleme Sinu äri kui ühte suurt tervikut ehk käime läbi kõik ettevõte toimiseks vajalikud etapid, et leida üheskoos võimalusi, kuidas Sinu äri edukamalt toimima saada või hoopis kasvatada, olenevalt, mis on Sinu isiklik soov. Ärinõustamise lõpptulem on sisend ehk tegevuskava, mis aitab liikuda edasi soovitud suunas ja tõsta ettevõtte edukust.

Ettevõtlusega alustamiseks ei ole alati vaja omada palju teadmisi ja oskusi aga selleks, et ettevõte hakkaks tootma ka kasumit on vaja strateegilisemat tegutsemist. Ärinõustamine aitab nii alustavatel ettevõtetel kui ka juba toimivatel väiksematel ettevõtetel oma sihi paremini paika saada ja jõuda soovitud eesmärkideni.

Meie ärinõustamist teostab pikaajalise kogemusega ettevõtja, kes omab mitu ettevõtet ning on nende loomisel, kasvatamisel ja toimisel omandanud rohkelt kogemusi. Lisaks on meie nõustaja omandanud teadmisi ka erinevatelt koolitustelt nii Eestis kui ka välismaalt. Kõiki ämbreid ei pea ise läbi kolistama, kui on võimalik teiste ämbritest õppust võtta! Lisaks tasub kindlasti teadmisi juurde hankida ka erinevatest ettevõtlust toetavatest organisatsioonidest nagu näiteks EAS.