fbpx

Missioon - blogi_millega peaks uue veebilehe puhul arvestama
Uus veebileht – millega peaksin arvestama?
Suhtleme igapäevaselt paljude ettevõtjatega erinevatest valdkondadest ning ajapikku on jäänud kõrvu sarnased mustrid. On ettevõtjaid, kes ei usu veebilehe tähtsusesse ega selle võimesse aidata müügile kaasa ja on neid, kes soovivad vägagi olla veebis esinduslikult nähtavad ning usuvad sellesse kui müügikanalisse. Toome kokkuvõtvalt välja, millega peaks uue veebilehe loomisel arvestama ning kuidas ettevõte saaks juba varakult uue veebilehe loomisesse hakata panustada, et hiljem protsess sujuvamalt läheks.
Vaata lähemalt
Blogi - ettevõtte digitaliseerimine_äriabiagentuur Missioon
Äri digitaliseerimine aitab tõsta efektiivsust
Paljudel ettevõttel on võetud ühest kohast koduleht, teisest raamatupidamistarkvara ja kolmandast laoarvestus, võib-olla e-poele veel lisaks ka kullerteenuse pakkuja- kuidas see kõik omavahel tööle panna?
Vaata lähemalt
Blogi - Digilahenduste blogipostitus_äriabiagentuur Missioon
Tallinna linn toetab väikeettevõtjaid digilahenduste toetusega!
Tallinna linn toetab väikeettevõtjaid digilahenduste soetamisel või arendamisel. See on suurepärane võimalus oma äri protsesse digitaliseerida ja seeläbi ettevõtte edu kasvatada!
Vaata lähemalt
Blogi - veebilehe disaini trendid 2020_äriabiagentuur Missioon
Veebidisaini olulisus ning hetkel laineid löövad trendid
Veebidisain on pigem selline eksklusiivne teema, millel tihti pikalt peatuda ei soovita ning pigem keskenduvad trendidele ja uudsematele lahendustele agentuurid ning ettevõtted, kellel on tugev brändikuvand ja väljatöötatud ühtne stiil. Kuid räägime siis lähemalt, miks on veebidisain oluline ja millised on hetkel popid suunad, millest võiks veebi loomisel või uuendamisel eeskuju võtta.
Vaata lähemalt
Blogi - e-poe lahendused_äriabiagentuur Missioon
Milline veebilahendus on e-poe loomiseks sobivaim ja soodsaim?
Turul on üsna palju võimalusi e-poe tegemiseks, valida saab vabavarana saadaval olevate tarkvarade, teenusepõhiste platvormide ja erilahenduste loomise vahel. Vaatame lähemalt, millised on erinevate veebilahenduste head ja vead ning kui palju need Sulle maksma lähevad.
Vaata lähemalt
kodulehtede optimeerimine ja SEO mõiste - äriabiagentuur Missioon
Kuidas hinnata oma veebilehe SEOd?
Hea koduleht on otsingus leitav ning tehniliselt heas korras. Räägime lähemalt milline leht on hästi optimeeritud ning anname näpunäiteid, kuidas enda veebilehe olukorda hinnata ning mida tähele panna.
Vaata lähemalt
Blogi - e-kaubanduse tõus
2020 aasta e-kaubanduse võidukäik ning selle tulevik
Hiljutised uuringud ja kogutud statistika näitab, et möödunud kriis tõi e-poodidesse hüppelise käibekasvu nii Eestis, kui ka mujal maailmas. Räägime lähemalt, millised suunad on e-äri maastikul ning kes on peamised ostlejad ja kuidas Sina peaksid oma äri mudelit suunama.
Vaata lähemalt
Blogi - e-kaubanduse statistika 2020
10 fakti e-kaubanduse arengust ja suundadest
E-kaubandus on tugeval tõusulainel ning toome selle tõestamiseks Teie ette ka 10 fakti, mis põhinevad mitmetele suurtele uuringutele. Uuringud on viidud läbi nii USA-s, Inglismaal, Euroopas üldiselt kui ka Eestis. Ole kursis, kuhu poole triivima pead!
Vaata lähemalt
Go to Top