fbpx

Kuidas

uued kliendid 

Sinuni jõuavad?

Digiturundus aitab tuua rohkem külastajaid kodulehele ning kasvatada seeläbi e-poe müüki,  brändi tuntust ja päringute hulka. Digiturundus hõlmab laia valikut turundus- ja reklaamikanaleid, kuid kõige tähtsam on olla nähtav seal, kus on Sinu klient, sest ainult nii jõuad õige sihtgrupini ning lähemale peamisele eesmärgile, mis on käibe kasvatamine. Kuid nagu ka üleüldiselt äris on järjepidevus võti, mis aitab avada ukse heade tulemusteni, seega on oluline pühenduda pikemaajaliselt, et tagada ka tulemused, mis tehtud kulu tagasi toovad.

Kuidas

uued kliendid 

Sinuni jõuavad?

Reklaam Google otsimootoris

Ole uutele klientidele Google otsingureklaamide abil nähtav ning püüa veelgi rohkem külastajaid. Üle 98% kasutajatest ei liigu Google esimesest lehest kaugemale.Kui orgaaniline otsingupositsioon pole veel piisavalt hea, siis aitab reklaam olla esimeste seas ja jääda silma.

Sotsiaalmeedia reklaam ja haldus

Kas Sinu kliendid kasutavad aktiivselt sotsiaalmeediat? Ilmselt küll, seega tuleb olla nähtav seal, kus on Sinu klient. Sotsiaalmeedia kanalite hulk kasvab pidevalt, kõiges selles orienteeruda on sageli üsna keeruline. Aitame välja valida just Sinu ärile sobivaimad kanalid, mille kaudu kliendini jõuda. Populaarsemad kanalid turundamiseks on Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, Youtube, Pinterest, VK, TikTok. Kui sotsiaalmeedia kanalite sisuloome ja kontode haldus röövib liiga palju Sinu väärtusliku aega, siis teeme seda Sinu eest.

Kas sooviksid teada,

mis seisus on sinu veebilehe SEO?

 

Pole probleemi! Telli meilt TASUTA SEO audit oma veebilehele ning teeme Sulle ülevaate, mis seisus Sinu leht täna on ja mida peaksid tegema, et Googles otsingus paremini välja tulla.

Go to Top