fbpx

Kuidas

uued kliendid 

Sinuni jõuavad?

Digiturundus aitab tuua rohkem külastajaid kodulehele ning kasvatada seeläbi e-poe müüki, brändi tuntust ja päringute hulka.

Reklaami saab internetis teha erinevates kanalites, kuid kõige tähtsam on olla nähtav seal, kus on Sinu klient, sest ainult nii jõuad õige sihtgrupini ning lähemale peamisele eesmärgile, mis on käibe kasvatamine. Kõige enam kasutatakse täna just Googlet oma probleemile lahenduse otsimiseks ja vaba aega veedetakse palju sotsiaalmeedias nii Facebookis, Instagramis kui ka mujal. Orgaaniline postituste levik näiteks Facebookis ja Instagramis on väga piiratud ja ilma reklaamita jääd nähtamatuks, seega on kindlasti vaja sotsiaalmeedia tegevuste hulka planeerida ka tasulisi reklaame. Sama lugu on ka Google otsimootoriga, orgaaniliselt headele positsioonidele saamine nõuab head SEO-d veebilehel, kui see aga hetkel piisaval tasemel ei ole, siis aitab reklaam muuta nähtavaks.

Kuidas

uued kliendid 

Sinuni jõuavad?

Reklaam Google otsimootoris

Ole uutele klientidele Google otsingureklaamide abil nähtav ning püüa veelgi rohkem külastajaid. Üle 98% kasutajatest ei liigu Google esimesest lehest kaugemale.Kui orgaaniline otsingupositsioon pole veel piisavalt hea, siis aitab reklaam olla esimeste seas ja jääda silma.

Sotsiaalmeedia reklaam

Kas Sinu kliendid kasutavad aktiivselt sotsiaalmeediat? Ilmselt küll, seega tuleb olla nähtav seal, kus on Sinu klient. Tavalised postitused ei jõua aga piisava hulga inimesteni ja seetõttu ei ole ka tulemused piisavad. Selleks, et jõuda rohkemate inimesteni ja püüda soovitud tulemusi on vaja panustada tasulistesse reklaamidesse. Aitame sul need seadistada, sihtida, leida visuaalid ja sõnumid, mis aitavad tuua paremaid tulemusi.

Go to Top