Elpec

05.10.2023

Elpec Energy OÜ on 2018. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb elektrialase ehituse ja projekteerimisega. 2021. aasta alguses alustas lisaks tegevust Elpec Ehitus OÜ, mis tegeleb ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimise teenuse pakkumisega kõikjal üle Eesti. Nii tekkis ka vajadus brandingu ümberkujundamiseks, mis oleks sobilik nii elektri- kui ehitusalaselt ja ühendaks kaks valdkonda ühtseks tervikuks.

Klient tuli meie juurde sooviga luua ettevõttele uus kuvand ja ehitada 3-keelne veebileht WordPress platvormile, mis oleks kergesti hallatav, kliendile kasutajasõbralik ning kajastaks ettevõtte tegemisi. Projekti käigus kujundasime uue logo ja lõime uue visuaalse ettevõtte kuvandi vastavalt nende olemusele ning tegime personaalse disaini veebilehele kooskõlas kliendiga. Ühe enam tavapärasemaks muutuv tume taust leidis siin oma koha ning annab Elpeci nooruslikku, teotahet ja võimekust jõuliselt edasi.

Elpeci meeskonnaga koostöö oli ütlemata sujuv ning meil on rõõm, et saime taas olla ühe Eesti ettevõtte digitaalse kuvandi loomisel abiks. Soovime Elpecile palju edukaid projekte edaspidiseks!