Figuuritajad

05.10.2023

Figuuritamine on kehakaalusõbralik elustiil aitamaks naistel vabaneda kehakaalu ja toiduga seonduvatest muredest selleks, et nautida, elada vabalt ja õnnelikult oma elu, ilma pideva muretsemiseta kaalunumbri pärast. Figuuriajad said alguse Merike Kütt eestvedamisel ning tänaseks on Figuuritajate väljakutses osalenud juba üle 800 naise, kes on tänu sellele leidnud tee õnnelikuma minani.

Merike tuli meie juurde sooviga luua uus veebileht ja koolitusplatvorm Figuuritajate väljakutsele, mis on tänaseks kasvanud juba nii suureks kogukonnaks, et nüüd oli õige aeg jõuda oma sõnumiga veel suurema hulga naisteni ning aidata neil oma teekonnal saavutada õnnelik, rahulolev ja armastav suhe iseendaga.

Uue veebilehe disain leidis oma inspiratsiooni apelsinidest – nii on kujunduse läbivad värvid naiselikud oranžid toonid ning apelsini kujutis käib läbi mitmes kohas. Selleks, et väljakutsel osalejate haldamine oleks mugavam ja automaatsem, on koolitusel osalemine võimalik soetada läbi e-poe mugavalt pangalingi kaugu, sellega jääb kliendil manuaalne arvete koostamise vaev ära. E-äris edukaks läbilöömiseks on oluline automatiseerida nii palju protsesse kui võimalik, et suunata oma energia loomisele ja kasvamisele. Nii on peagi valmimas ka Figuuritajate koolitustele online koolitusplatvorm, kus igal soovijal on võimalik väljakutsetega alustada just neile sobival ajal.

Figuuritajate sõnum naistele on inspireeriv ning loodame, et peagi leiab iga naine tee Merikeseni, kes tema ja nende ägedate naistega, soovib selle teekonna ette võtta!