Kodulehe disain

Veebileht on Sinu ettevõtte visiitkaart. Disanime sulle lehe, mis haarab külastajate tähelepanu, pakub nauditavat kasutuskogemust ning tõstab Sinu brändi konkurentide seast esile.

Küsi pakkumist

Hea disain loob usalduse

Kuna veebilehe disain on esimene asi, mida klient kodulehele jõudes näeb, on sellel suur roll esmamulje loomisel. See määrab, kui professionaalne, usaldusväärne, unikaalne ja edukas on Teie ettevõte kliendi silmis ning veel olulisemalt – kas veebilehe külastajast saab ka reaalselt maksev klient.

Veebileht peab toimima kui tervik

Seetõttu analüüsime põhjalikult sinu vajadusi, eesmärke ja olemasolevat materjali ning loome tegevusplaani toimiva veebilehe ehitamiseks.

Siia alla kuuluvad näiteks ettevõtte logo, sümbolid, visiitkaardid, autokleebised, kauplustes olevad printmaterjalid või kleebised ning logode valguskastid. Ehk kõik konkreetsed asjad, mis muudavad sinu ettevõtte sõnumi ja olemise erinevates meediumites ühtseks, usaldust tekitavaks ja kvaliteetseks.

Hea bränd on sõbralik, usaldusväärne ja meeldejääv, nii veebis kui ka müügisaalis. See hõlmab logo loomist või värskendamist, disainikeele loomist, nõustamist ja brändiraamatu koostamist, et sinu bränd oleks konkreetne ning ka disainerid kauges tulevikus oskaksid sinu brändi ühtselt edasi anda.

Loome kõikvõimalikke platformile ja vajadusele optimeeritud reklaammaterjale (plakatid, voldikud, roll-upid, trükised, visiitkaardid, sotsiaalmeedia pildid jms.) Lisaks kuna videote populaarsus turundusmaterjalina aina kasvab, aitame Teid ka videomaterjali loomisega, mida paigutada kodulehele, sotsiaalmeediasse või mujale.

Tänapäeval toimub suur osa ärist puhtalt veebis ja kuna veebis on konkurents tihe ja kõik imelihtsasti kättesaadav on oluline silmatorkav ja usaldust tekitav koduleht. Just seetõttu loome teile kaasaegse veebilehe, mis võtab arvesse teie ettevõtte eesmärke ja muudab lihtsalt uudistaja kliendiks.