LOOK Rattapood

05.10.2023

LOOK Rattapood on Tallinnas tegutsev profirattaid müüv pood, kelle tootevalikust leiab vaid maailma tipptaseme kaubamärke. Oled Sa harrastaja, tippsportlane või hoopis linnas kruiisija – sealt leiab kvaliteetse ja sobiva kaherattalise iga soovija. Kliendi soov oli oma poega laieneda üle Eesti ning kaasaegses maailmas on selleks lihtsaim, kiireim ja parim viis avada oma esimene e-pood.

Kliendil oli disaini osas kindel visioon ja nägemus, kuidas leht visuaalselt ning struktuuriliselt välja peaks nägema. Meie missioon oli siin tema ideed ja mõtted teha reaalsuseks. Lehel kasutatud värvid ja elemendid on peamiselt inspireeritud olemasolevast logost.

Kliendi soov oli müüa LOOK pedaale läbi e-poe platvormi, kus lõpptarbijad saavad endale sobivad pedaalid osta mugavalt läbi pangalingi ning tellida need endale sobivasse pakiautomaati üle Eesti. Jalgrattad ja lisavarustus on ehitatud kujul, kus lõppklient saab meelepärase toote kohta küsida lisainformatsiooni ning LOOK Rattapoe esindajad võtavad oma kliendiga juba ise ühendust, et detailid läbi arutada ning soovile lahendus leida.

LOOK e-poe ülesehitus on lihtne ning kogu laohaldus ja tellimuste käitlemine toimub e-poe platvormil, mis on väiksema suurusega ja alustavale e-poele ideaalne stardipunkt. Tulevikus, tootevaliku ja tellimuste arvu suurenemisega, on alati võimalus teha integratsioon juba majandustarkvaraga.

LOOK e-poe projekt oli meie jaoks põnev ning koostöö kliendiga väga sujuv ja meeldiv. Suur kummardus nende tippsportlaste ees ning palju edu neile oma e-äri kasvatamisel ja laienemisel üle Eesti!