Marjaveski

05.10.2023

Marjaveski on suurim külmutatud marjade ja köögiviljade pakkuja Eestis. Nende eesmärk on pakkuda maitsvaid ja tervislike aia-, põllu- ja metsasaadusi mõistliku hinnaga – seda aastaringselt. Kui seni olid nad tegutsenud hulgimüüjana, siis aastal 2020 otsustati enda tegevust laiendada ning pakkuda oma maitsvaid saadusi ka inimestele otse. Nii valmisidki 2021. aastal nende kaubamärk LaFroza, mida võib leida jaekettidest, ning tekkis vajadus e-poe loomiseks, kust midagi head võiks leida endale igaüks.

Klient tuli meie juurde väga kindla visiooniga, milline nende uus e-pood välja peab nägema. Nii nagu nende pakutavad tooted, kiirgab ka e-poe disainist värviküllust, mis tekitab momentaalselt isu ühe värskendava smuuti või vitamiinirohke pajaroa järgi.

Marjaveski e-poe ülesehitus on oma olemuselt lihtne ning kogu laohaldus ja tellimuste käitlemine toimub e-poe platvormil, mis on väiksema suurusega ja alustavale e-poele ideaalne stardipunkt. Tulevikus, tootevaliku ja tellimuste arvu suurenemisega, on alati võimalus teha integratsioon juba majandustarkvaraga.

Marjaveski toreda meeskonnaga oli koostöö sujuv ning struktureeritud. Loodame, et nende uus e-pood aitab nende ärilisi eesmärke laiendada ning seeläbi oma pakutavate toodetega jõuda iga eestlase toidulauale!