MESA

05.10.2023

Mesa Eesti OÜ on individuaalse küttesüsteemi maaletooja Eestis omades selles valdkonnas üle 20 aasta kogemust. Ettevõte müüb ja paigaldab kõrgkvaliteetseid vee- ja küttearvestid korterelamutele ja äripindadele. Kaugloetavate veearvestitega puudub vajadus näitude edastamiseks ja tagab korteriühistule reaalsed tarbimised.

Kliendil oli aegunud kujunduse ning kasutajale ebasõbraliku ülesehitusega veebileht ning soov oli saada visuaalselt esinduslik ning loogilise ülesehitusega veebileht, kust on kiirelt ja lihtsalt võimalik saada aru, mida ettevõte pakub ja miks peaks neid kui teenusepakkujaid oma koostööpartneriks valima. Ettevõtte brändingule vastav kujundus on teostatud Maksimum Disainistuudio poolt.

Lisaks veebilehele on juurde arendatud ka püsiklientidele mõeldud teenus, mis võimaldab sisseloginud kasutajal ehk antud kliendi puhul siis korteriühistu esindajal saada kiirelt ja lihtsalt oma maja korterite sooja ja külma vee näidud. Oleme ehitanud veebilehe ja Mesa näite koguvate seadmete serveri vahele integratsiooni, mis võimaldab seadmetest õiged näidud kätte saada ning need mugavalt ka kliendile kuvada. Klient saab lõpp faili, koos näitudega oma aruandluse jaoks alla laadida. Antud automatiseeritud lahendus vähendab oluliselt varasemalt käsitsi teostatud töö mahtu, sest varasemalt võtsin Mesa töötajad näidud käsitsi nende oma tarkvarast, lisasid need tabelisse ja edastasid info e-maili teel kliendile. Tänane lahendus aitab oluliselt tõsta antud teenuse efektiivsust just tööressursi kulu ja kasutajamugavuse mõttes.