Ratsane

05.10.2023

Ratsane esinduskauplus Tartus ja e-pood pakub laia valikut hobu- ja ratsavarustust ning on orienteeritud kliendi vajadustele. Nende kaudu on võimalik tellida ka tuntud ratsavarustus brändide tooteid isegi kui need hetkel laos ei ole.

Kliendi soov oli saada uus, kasutajasõbralik ja kauni disainiga e-pood, mis oleks ka mugavamalt hallatav. Disainis lähtusime eelkõige kliendi soovidest ning nägemusest ja ühendasime selle kaasaegsete ning kasutajasõbralike lahendustega. Vana e-pood ei võimaldanud klientidel brändide järgi tooteid filtreerida ja samuti puudusid pangalingid kiireks ostu sooritamiseks, ka disain oli juba aegunud, samuti ei olnud Webshop platvorm kliendi jaoks enam mugav lahendus. Uues e-poe lahenduses on arvestatud nii lõpptarbijate tagasisidet kui ka kliendi enda soove, et e-äri toimiks võimalikult automaatse protsessina. Erply integratsioon võimaldab hallata tooteid ning sellega seonduvat infot (hinnad, laoseisud, pildid, kirjeldused, brändid, variatsioonid) täielikult ainult Erplyst, mis muudab kliendi jaoks e-poe haldamise lihtsamaks. Samuti jooksevad tellimused otse majandustarkvarasse, kust on võimalik juba raamatupidamislike tegevustega edasi toimetada.

Kindlasti ei ole e-pood veel täielikult valmis, nüüd kui uus pood on üleval, saavad kliendid seda kasutama hakata ja anda tagasisidet ning vastavalt sellele saab hakata sisse viima parendusi, mis muudaksid lahenduse lõpptarbija jaoks veelgi mugavamaks. Meil on väga hea meel, et saime antud lahenduse luua ning anda oma panuse kliendi e-äri edukamaks saamisel!