Teeme Teistmoodi

05.10.2023

Teeme Teistmoodi kauplus sai alguse 2011. aastal. Nende aastatega on nad kasvanud aina suuremaks, laiendades käsitöö- ja kunsititarvete tootevalikut ning läbi viies üle 100 koolituse, millest osavõtjaid on olnud üle 10 000. Teeme Teistmoodi tiimi missiooniks on innustada ja inspireerida inimesi ennast väljendama läbi käsitöö ja kunsti, pakkudes selleks suurepärast klienditeenindust, kvaliteetseid käsitöö- ja kunstitarbeid.

Klient tuli meie juurde sooviga luua ettevõttele uus kuvand, atraktiivse disani ja mugava ülesehitusega e-pood, mis on liidestatud majandustarkvaraga. Kogu veebilehe puhul järgisime kindlat malli, et oleks kliendi jaoks lihtne ja loogiline ning samas ka kerge hallata halduritel. Antud e-poel lõime liidestuse Erply majandustarkvaraga, mis automatiseerib ja lihtsustab kogu majandustegevust ning tegime mitmeid muutusi ka lehe üldstruktuuris.

Teeme Teistmoodi meeskonnaga koostöö oli ütlemata sujuv ning meil on rõõm, et saime taas olla ühe Eesti ettevõtte digitaalse kuvandi loomisel abiks. Soovime Teeme Teistmoodi meeskonnale palju edu edaspidiseks!