Varustaja 24

05.10.2023

Varustaja 24 peamine eesmärk on varustada ehitusobjekte ja tootmisettevõtteid tööriistadega, tarvikutega, kinnitusvahenditega, valgustitega, tööriiete ja -jalanõudega. Kuid nüüd soovisid nad oma sihtgruppi laiendada ning olla kättesaadavam rohkematele huvilistele.

Uus veebipood on oma olemuselt lihtne ja kasutajasõbralik, disain on konkreetne ning lähtub brändi üldisest visuaalist. Varustaja 24 veebipood on integreeritud ka Directo majandustarkvaraga, milles ettevõtte teeb laohaldust, tellimusi ja pakkumisi ning lisaks ka raamatupidamislike toiminguid. Integratsioon saadab veebipoest tehtud tellimused automaatselt Directosse, lisaks on ka kogu toodete ja kategooriate haldus Directos, mis tähendab, et veebilehe enda haldusesse ei pea eraldi tooteid sisestama, kogu info tuleb ühest kohast, mis teeb igapäevase e-poe haldamise lihtsamaks ja aitab hoida kokku ka töötajate aega.

Projekt ei ole veel lõppenud, sest mitmed lisaarendused on veel töös ja ka mõtetes, seega saab Varustaja veebipood ka peadselt uusi funktsioone juurde, mis muudavad veebipoe veelgi terviklikumaks.