Blogi - Digilahenduste blogipostitus_äriabiagentuur Missioon

Tallinna linn toetab väikeettevõtjaid digilahenduste toetusega!

25.08.2020 E-äri

Tallinna linn toetab väikeettevõtjaid digilahenduste soetamisel või arendamisel. See on suurepärane võimalus oma äri protsesse digitaliseerida ja seeläbi ettevõtte edu kasvatada!

Meil on äärmiselt hea meel tuua teieni uudis, mis puhub tuult tiibadesse nii mõnelegi Tallinna väikeettevõtjale. Nimelt aitab Tallinna Ettevõtlusamet väikeettevõtjaid digilahenduste soetamisel või arendamisel kuni 6000€ suuruse toetusega. See on ideaalne võimalus alustada oma äri efektiivsemaks muutmisega juba kohe!

 

Kes saavad digilahenduste toetust? 

Toetust saavad taotleda Tallinna väikeettevõtjad, kes vastavad antud toetuse saamise tingimustele. Kõige olulisemad tingimused näevad ette, et ettevõte peab olema tegutsenud vähemalt ühe majandusaasta ning on esitanud ka vähemalt ühe majandusaasta aruande. Lisaks peab jääma viimase 12 kuu käive 20 000 kuni 400 000 euro vahemikku ning viimasel 6 kuul peab olema olema vähemalt üks registreeritud täiskohaga töötaja. Tingimustes on ka valdkonnapõhised piirangud, mis tuleb kindlasti üle vaadata. 

 

Kuidas taotlust esitada? 

Enne taotluse esitamist tuleks kohtuda Tallinna Ettevõtlusameti ettevõtluskonsultandiga, kes aitab selgitada välja, millistel tingimustel toetust on võimalik saada ning kuidas taotlust koostada. Seejärel saab taotluse esitada mugavalt TTR iseteeninduse kaudu. 

 

Kui suur on toetus? 

Toetust antakse ettevõttes varem mitte kasutusel olnud digilahenduse soetamiseks või arendamiseks kuni 6000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas. Taotleja peab ise investeerima vähemalt 30%, sest toetuse maksimaalne määr on 70%. 

 

Antud abipaketi eesmärk on aidata Tallinna väikeettevõtjatel parandada teenuste/toodete kättesaadavaust, muuta protsessid paremini toimivaks, vähendada ettevõtte omakulu, kasvatama teenuse/toote kvaliteeti ning suurendama toote/teenuse lisandväärtust. Kindlasti loe täpsemalt infot lisaks ka SIIT. See on igati tänuväärne võimalus parandada oma ettevõttes protsesse, mida seni ei ole veel jõutud teha, kuid aitaksid oluliselt kaasa efektiivsuse tõstmisel. Konkurendid ei maga, ka keskkond meie ümber areneb ja liigub edasi iga päevaga – ole ka Sina valmis uute digitaliseeritud ärimudelite ja klientide harjumustega kaasas käima, sest ainult nii on võimalik edu saavutada. Kui vajad nõu või abi oma ettevõtte digilahenduse teostamisel on selleks siis e-poe tegemine, tarkvara integratsioon või mõni muu erilahendus, siis meie saame Sind selles aidata, sest Sinu edu on meie missioon!

Allikas: Tallinna Ettevõtlusamet